مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره ای

معرفی مرکز مشاوره یاشام

مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره ای یاشام با بیش از 18 متخصص در زمینه های مختلف به ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره در حوزه های فردی، زوج و خانواده، کودک و نوجوان، ارزیابی روانشناختی، و ارائه خدمات تخصصی به ارگانها و نهادهای مختلف می پردازد. همچنین با توجه به گسترش روزافزون علم فن آوری اطلاعات و شبکه های مجازی، مرکز یاشام رسالت اصلی خود را ارائه خدمات به شیوه های آنلاین (شامل تماس تلفنی و تماس تصویری) برای گروه های مختلف قومی و فرهنگی قرار داده است.

بیشتر

مدیر مرکز

دکتر مصطفی زارعان، روانشناس بالینی، استاد دانشگاه تبریز و عضو هیئت مدیره انجمن بین المللی روانشناسی بین فرهنگی، مدیر مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره ای یاشام است. تحصیلات ایشان در مقطع لیسانس (تبریز)، فوق لیسانس (علوم بهزیستی و توانبخشی تهران) و دکتری (شهید بهشتی) روانشناسی بالینی بوده و دوره آموزشی روانشناسی بالینی فرهنگی را در دانشگاه تیلبرگ (هلند) گذارنده اند. دکتر زارعان در زمینه درمان تخصصی اختلالات اضطرابی، افسردگی، وسواس و اختلالات شخصیت (کمالگرایی) به شیوه شناختی رفتاری فعالیت نموده و به آموزش دوره های درمان شناختی رفتاری و مهارتهای زندگی اشتغال دارند. ایشان مؤلف دو کتاب و بیش از 30 مقاله علمی بوده و در مجامع علمی داخلی و خارجی حضور فعال دارند.

گاهنامه یاشام

مروری بر موضوعات روز روانشناسی

گاهنامه یاشام که هر چند وقت یک بار منتشر می شود، اخبار مربوط به مرکز، همکاران، و به طور کلی روانشناسی را پوشش می دهد. برای مطالعه کافی است فایل پی دی اف آن را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دانلود فایل PDF